Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

7 Bieg Pomocy w Zatoniu - charytatywny bieg przełajowy

Bieg Pomocy to inicjatywa, która już od kilku lat jest organizowana przez Chrześcijańską Służbę Charytatywną oraz jej partnerów na rzecz osób znajdujących się w potrzebie. Co roku w lipcu, organizowany jest bieg przełajowy na dystansie 10 km oraz 3,3 km, który swój początek ma w Zatoniu - w Centrum Rekreacyjno-Wypoczynkowym Polubie. Udział w Biegu może wziąć każdy - nie zaleznie od wieku i kondycji fizycznej. Wybraną trasę można przebiec pobijając życiowy rekord :), przetruchtać, a nawet przejść, jeśli ktoś z uczestników ma takie życzenie, gdyż nie wynik jest tu najważniejszy, ale cel! A w tym roku pieniądze z udziału w biegu (wpłaty przy rejestracji uczestników) zostaną przekazane na małą dziewczynkę - Nataszę.

Natasza jest uśmiechniętą 10 latką mieszkającą w Świdwinie. Ma swoje marzenia, największym zapewne jest aby pobiegać z równieśnikami, uwolnić się od wózka, do którego przykuło ją dziecięce porażenie mózgowe. Rok temu przeszła też operację kręgosłupa.
Nataszka wymaga ciągłej rehabilitacji, aby mogła w miarę sprawnie funkcjonować. Jej samotna mama - Kasia - utrzymuje się wyłącznie z renty oraz zasiłków i nie stać jej na zapewnienie odpowiedniej ilości zabiegów dla córki.
W tym roku to właśnie dla nich biegniemy.
7 BIEG poMOCY 2019
już 14 lipca ... szykuj formę... dołącz do nas i biegnij w stronę poMOCY !

Rejestracja:

ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ

 

Bieg odbędzie się 14 lipca, start biegu o godz. 11.00, odbiór pakietów startowych do 10.45. Konieczna  rejestracja elektroniczna mailowa lub telefoniczna.

szczecin@bliskoserca.pl lub tel. 535 489 777

 

Wiecej informacji: https://facebook.com/biegpomocy/

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij