Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Szczecin

Bieg poMOCY 2016. Spotkajmy się nad jeziorem

3.03.2016, Bądź Solidarny w Potrzebie

24 lipca w Centrum Rekreacyjno-Wypoczynkowym „Polubie” w Zatoniu, nad malowniczo położonym jeziorem Lubie (woj. zachodniopomorskie) odbędzie się kolejna edycja Biegu poMOCY. Wolontariusze szczecińskiej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zapraszają do udziału w charytatywnym biegu.

Środki zbierane w trakcie biegu przeznaczane są na pomoc niepełnosprawnym dzieciom znajdującym się pod opieką Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Drawsku Pomorskim. Podczas poprzednich edycji zebrane środki pomogły Alanowi i Agatce.

W tym roku pieniądze zgromadzone podczas imprezy zostana przeznaczone na pomoc dla sześcioletniego Damiana Bąka. Chłopiec urodził się z wadą serca, jest po czterech operacjach ratujących życie. Ponadto cierpi na astmę oskrzelową, padaczkę oraz sinicę centralną. Mimo tych wszystkich chorób, które go dotknęły, Damian jest pogodnym sześciolatkiem, chętnie uczęszcza do przedszkola. Mama Damiana, pani Ewelina, również ma problemy zdrowotne, potrzebuje stale przyjmować lekarstwa. Rodzina jest w trudnej sytuacji materialnej. Koszty rehabilitachi i leczenia Damiana jak i jego mamy przekraczają skromne dochody rodziny. Pobiegnij i pomóż!

Trasa biegu liczy ok. 7,77 km i wiedzie przez tereny okalające Centrum Rekreacyjno-Wypoczynkowe „Polubie” w Zatoniu. Organizator zapewnia krótszy dystans dla tych, którzy nie czują się na siłach przebiec całej trasy.

Formularz uczestnictwa do pobrania tutaj.

Spotkajmy się nad jeziorem!

Jeśli nie będziesz mógł uczestniczyć w biegu, możesz pomóc, wpłacając pieniądze na konto zbiórki publicznej:

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
54 1240 1994 1111 0010 3162 7042
z dopiskiem „Damian Bąk”

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Zachodniopomorski
Filia Szczecin
ul. Plac Mariacki 4
70-547 Szczecin

Nr konta bankowego:
31 2030 0045 1110 0000 0293 3700

Kierownik: Ewa Świątek
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 667 799 616

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij