Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Bieg poMOCY 2017. Każdy może pomóc

Wolontariusze filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Szczecinie po raz piąty organizują Bieg poMOCY. Charytatywna impreza odbędzie się 16 lipca w Centrum Rekreacyjno-Wypoczynkowym „Polubie” w Zatoniu.

Podczas biegu zbierane są środki na pomoc niepełnosprawnym dzieciom. Uczestnicy czterech poprzednich edycji wydarzenia pomogli m.in. Agatce i Alanowi. W tym roku moc pomocy zostanie przekazana na leczenie i rehabilitację Kuby Wartalskiego z Drawska Pomorskiego.

Jakub przyszedł na świat 24 lata temu z ciężką postacią porażenia mózgowego i padaczką lekoodporną, ponadto nie widzi i nie mówi. Jest całkowicie uzależniony od swojej dzielnej mamy. Mieszkają sami, potrzebują środków na niezbędną rehabilitację, masaże, gimnastykę, dojazdy do lekarzy specjalistów Aby im pomóc, wystarczy przyjechać nad pięknie położone jezioro Lubie (woj. zachodniopomorskie) i wziąć udział w charytatywnym biegu.

Event odbędzie się w niedzielę, 16 lipca. Start o godzinie 11. Trasa biegu liczy 7,77 km i wiedzie przez malownicze tereny wokół Centrum Rekreacyjno- Wypoczynkowego „Polubie” w Zatoniu. Organizator zapewnia krótszy dystans dla tych, którzy nie czują się na siłach przebiec całej trasy.
Rejestracja do biegu na stronie: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScvb4BaJaapPLTaLAwubpDjrhqkfpEqUyx5o7_M5wjS5c3fwQ/viewform

Do zobaczenia nad jeziorem!

(jl)

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij