Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Szczecin

Szczecin: 20 ziół i przypraw na zdrowie

9.10.2014, Kluby zdrowia

Październikowe spotkanie Klubu Zdrowia w Szczecinie będzie poświęcone ziołom i przyprawom. Wolontariusze lokalnej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zaprosili tym razem zielarza Andrzeja Wojtkowskiego. Wstęp wolny! 

Pasjonat zielarstwa już po raz drugi w tym roku odpowiedział na zaproszenie wolontariuszy ChSCh w Szczecinie. Kto miał okazję wysłuchać poprzedniego wykładu na temat ziół, wie doskonale, że Andrzej Wojtkowski jest bardzo oddany swojej pracy, a o ziołach i przyprawach może opowiadać bez końca. Tym razem gość omówi lecznicze właściwości ok. 20 różnych ziół i przypraw, które powinny na dobre zagościć w naszej kuchni.

Podczas zajęć odbędzie się degustacja ziołowej sałatki oraz soku ze świeżo wyciśniętych marchewek, pochodzących z ekologicznego gospodarstwa pana Andrzeja. Po wykładzie będzie też czas na pytania do prelegenta. Chętni będą mogli zakupić zioła, przyprawy i autorskie mieszanki lecznicze.

Najbliższe spotkanie Klubu Zdrowia w Szczecinie, poświęcone ziołom, odbędzie się w niedzielę, 12 października, o godzinie 16 przy ul. plac Mariacki 4 (wejście od ul. Farnej).
Wstęp wolny.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

(jl)

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Zachodniopomorski
Filia Szczecin
ul. Plac Mariacki 4
70-547 Szczecin

Nr konta bankowego:
31 2030 0045 1110 0000 0293 3700

Kierownik: Ewa Świątek
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 667 799 616

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij