Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Szczecin

Szczecin: jak z posiłków czerpać zdrowie?

12.06.2014, Kluby zdrowia

Wolontariusze filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Szczecinie zapraszają na kolejne spotkanie klubu zdrowia. Tym razem technolog żywności Lidia Szłowieniec opowie gościom o profilaktyce wielu groźnych chorób. Wstęp wolny!

Słoneczny czerwiec przypomina nam, że lada moment zacznie się sezon urlopowy i zapewne każdy z nas myśli jedynie o letnim wypoczynku. Niestety czas wakacji w końcu minie i, jak co roku, dopadnie nas jesień, a potem zima. Zmieniające się pory roku wystawiają nasz organizm na ciężką próbę i walkę z niechcianymi infekcjami. Dlatego już dziś warto dowiedzieć się, jak zmobilizować siły obronne i podnieść odporność dzięki odpowiedniej diecie. Dietę można rozpocząć już teraz, nie musimy z tym czekać do jesieni. O tym, jakie posiłki jeść, co i jak ze sobą łączyć i w jaki sposób, opowie na czerwcowym spotkaniu Klubu Zdrowia w Szczecinie technolog żywienia Lidia Szłowieniec z Wrocławia.

Najbliższe zajęcia Klubu Zdrowia w Szczecinie odbędą się już w niedzielę, 15 czerwca, o godz. 16 w lokaju przy ul. Plac Mariacki 4 (wejście od ul. Farnej). Uczestnictwo w spotkaniu, jak zawsze, bezpłatne.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Zachodniopomorski
Filia Szczecin
ul. Plac Mariacki 4
70-547 Szczecin

Nr konta bankowego:
31 2030 0045 1110 0000 0293 3700

Kierownik: Ewa Świątek
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 667 799 616

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij