Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Szczecin

Szczecin: naturalne odchudzanie – bez efektu jo-jo

8.04.2014, Kluby zdrowia

Klub Zdrowia w Szczecinie działający przy lokalnej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zaprasza na wykład Agaty Radosh, dietetyczki i promotor zdrowia ze Stowarzyszenia Promocji Zdrowego Stylu Życia w Poznaniu. Wykład będzie dotyczył odchudzania, w tym odchudzania u dzieci. Wstęp wolny.

W dobie epidemii otyłości diety redukcyjne stały się bardzo modne. Osoby otyłe, gdy podejmą decyzję walki z kilogramami, chcą błyskawicznie osiągnąć szczupłą sylwetkę. Jednak ubytek kilogramów w krótkim czasie może spowodować przykre konsekwencje chorobowe oraz efekt jo-jo.

Czym jest naturalne odchudzanie? Co jeść, aby nie przytyć? Jak zmodyfikować jadłospis, by schudnąć? Czy można schudnąć bez liczenia kalorii? Jak odżywiać otyłe dziecko? Odpowiedzi na te wszystkie pytania poznamy podczas kolejnych zajęć Klubu Zdrowia w Szczecinie, które odbędą się w sobotę, 12 kwietnia, o godzinie 16 w lokalu przy ul. Plac Mariacki 4. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy proszą o zapisy pod numerem telefonu: 66 77 99 616.

Spotkanie połączone będzie z degustacją potraw wegetariańskich, które mają zastosowanie w profilaktyce oraz leczeniu nadwagi i otyłości u dzieci, młodzieży i dorosłych. Wstęp wolny!

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

red. jl

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Zachodniopomorski
Filia Szczecin
ul. Plac Mariacki 4
70-547 Szczecin

Nr konta bankowego:
31 2030 0045 1110 0000 0293 3700

Kierownik: Ewa Świątek
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 667 799 616

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij