Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Szczecin: pobiegli, by pomóc

Z inicjatywy wolontariuszy szczecińskiej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) po raz czwarty odbyła się dobroczynna impreza, z której dochód jest przeznaczony na pomoc chorym dzieciom.

Bieg poMOCY, w którym wystartowało 166 osób, ruszył punktualnie o godzinie 11, w niedzielne przedpołudnie, 24 lipca. W pierwszej kolejności pobiegli „Juniorzy”, a po kilku minutach pozostali zawodnicy. Bieg odbywał się na dwóch dystansach: 3,38 km i 7,77 km. „Peleton” zamykało kilka osób, które postanowiły przejść trasę przy pomocy kijków nordic-walking. W kategorii mężczyzn zwyciężył Piotr Żyziński z czasem 28:51, w kategorii kobiet Magdalena Waszczuk (36:12); najlepszy z juniorów był Mateusz Świątek (32:39).

Tym razem środki zebrane podczas biegu zostały przekazanie na rzecz rodziny sześcioletniego Damiana Bąka. Podczas tegorocznej edycji Biegu poMOCY wolontariusze zebrali ponad 5 tys. zł.

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij