Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Szczecin

Szczecin: skosztować domowego chleba. Bezcenne!

6.02.2014, Kluby zdrowia

Klub zdrowia prowadzony przez filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Szczecinie zaprasza na warsztaty pieczenia chleba połączone z degustacją wypieków. Wstęp wolny!

Domowe pieczenie chleba to ostatnio bardzo modny temat. Warto dać się ponieść tej nowej modzie i przyjść na zajęcia szczecińskiego klubu zdrowia. Spotkanie jest dedykowane tym, którzy nigdy nie piekli chleba, ale chcą spróbować; tym, którzy pieką i pragną zgłębić tajniki tego fachu lub po prostu podzielić się swoim doświadczeniem; jak również tym, którzy są zwyczajnie ciekawi, jak smakuje chleb domowej roboty. Spotkanie gościnnie poprowadzi Urszula Rusin, kierownik filii ChSCh w Stargardzie Sczecińskim.

– Możliwe, że duże zainteresowanie tym tematem wynika z tęsknoty za niepowtarzalnym smakiem pieczywa z dawnych, dziecięcych lat. Kromka takiego chleba to nie to samo co dzisiejsza w nowoczesnym wydaniu, przepełniona konserwantami i spulchniaczami – mówi Dariusz Kowalczyk, z-ca kierownika filii ChSCh w Szczecinie. – Mimo że sklepowe półki uginają się od różnorodnych chlebów i bułeczek, znaleźć te wartościowe jest bardzo trudno. Poszukiwania możemy sobie znacznie ułatwić, jeśli weźmiemy sprawy dosłownie w swoje ręce i sami upieczemy pachnący, pyszny, zdrowy chleb.

Najbliższe zajęcia Klubu Zdrowia w Szczecinie odbędą się w niedzielę, 9 lutego, o godzinie 16 w lokalu przy ul. Plac Mariacki 4. Po zajęciach odbędzie się degustacja wypieków. W związku z ograniczeniem liczby miejsc osoby zainteresowane proszone są o zapisy pod numerem telefonu: 66 77 99 616 lub via e-mail: szczecin@bliskoserca.pl. Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

red. jl

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Zachodniopomorski
Filia Szczecin
ul. Plac Mariacki 4
70-547 Szczecin

Nr konta bankowego:
31 2030 0045 1110 0000 0293 3700

Kierownik: Ewa Świątek
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 667 799 616

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij