Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Szczecin

Szczecin: wpadnij na herbatę. Zdrowie w zasięgu ogródka i łąki

21.05.2014, Kluby zdrowia

Wolontariusze szczecińskiego klubu zdrowia prowadzonego przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zapraszają na kolejne spotkanie – tym razem w całości poświęcone ziołom. Gościem będzie pasjonat zielarstwa Andrzej Wojtkowski.

Obecnie obserwujemy wielki powrót ziół do naszych domowych apteczek. I słusznie, bo przyroda to nasza największa naturalna apteka – warto czerpać z niej pełnymi garściami to, co najlepsze. Zioła nie tylko pomagają w dbaniu o nasze zdrowie i urodę, ale są także naturalnymi suplementami diety.

Podczas majowego spotkania Klubu Zdrowia w Szczecinie będziemy poznawać możliwości zastosowania powszechnie znanych ziół i roślin. Opowie nam o nich Andrzej Wojtkowski, propagator zdrowego stylu życia, właściciel ekologicznego gospodarstwa rolno-zielarskiego. Po spotkaniu odbędzie się degustacja pysznych herbat ziołowych. Dodatkowo będzie można zakupić produkty z ekologicznego gospodarstwa pana Andrzeja (mieszanki ziołowe, przyprawy, herbatki).

Spotkania Klubu Zdrowia w Szczecinie odbywają się cyklicznie raz w miesiącu. Najbliższe zajęcia, na temat ziół, odbędą się w niedzielę, 25 maja, o godzinie 16 w lokalu przy ul. Plac Mariacki 4. Wstęp wolny.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o telefoniczną rezerwację pod numerem telefonu: 66 77 99 616.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

red. jl

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Zachodniopomorski
Filia Szczecin
ul. Plac Mariacki 4
70-547 Szczecin

Nr konta bankowego:
31 2030 0045 1110 0000 0293 3700

Kierownik: Ewa Świątek
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 667 799 616

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij