Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Szczecin

Wolontariusze otwierają Klub Zdrowia w Szczecinie

20.11.2013, Kluby zdrowia

W najbliższą sobotę, 23 listopada odbędzie się pierwsze spotkanie Klubu Zdrowia w Szczecinie, który prowadzić będą wolontariusze Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh). Udział w zajęciach jest bezpłatny!

Jak zadbać o kondycję, co jeść, a czego unikać, jak zmniejszyć ryzyko zapadnięcia na schorzenia cywilizacyjne – to niektóre z tematów poruszanych na cyklicznych zajęciach klubów zdrowia prowadzonych przez wolontariuszy ChSCh w całej Polsce. Już niebawem podobne spotkania odbywać się będą w Szczecinie.

– Spotkania klubu zdrowia planujemy organizować raz w miesiącu – zapowiada Tomasz Szambelan, kierownik lokalnej filii ChSCh.

Podczas pierwszego spotkania odbędą się warsztaty Szkoły Zdrowego Gotowania. W programie wykład, przyrządzanie zdrowych potraw oraz ich degustacja.

Zdrowe gotowanie to ostatnio bardzo modny temat. Chcielibyśmy zdrowo jeść, ale jak się za to zabrać w praktyce? Gość specjalny klubu Agata Radosh, dietetyk i promotor zdrowego stylu życia, kierująca działalnością Stowarzyszenia Promocji Zdrowego Stylu Życia w Poznaniu, opowie jak komponować, przygotowywać i spożywać zdrowe posiłki. Na zajęciach dowiemy się, jakich zasad przestrzegać a czego unikać.

Forma warsztatowa spotkania umożliwi zadawanie pytań, wymianę doświadczeń, a także uzyskanie porad. Po wykładzie odbędzie się pokaz przyrządzania zdrowych potraw połączony z ich degustacją. Wszyscy uczestnicy otrzymają przepisy na przyrządzane potrawy.

Zajęcia Klubu Zdrowia w Szczecinie odbędą się w sobotę, 23 listopada w lokalu przy ul. Plac Mariacki 4. Początek spotkania o godzinie 16. Wstęp wolny.

Organizatorzy proszą o rezerwację telefoniczną pod numerem tel. 667 799 616 lub mailowo: szczecin@bliskoserca.pl.

Informacje działalności filii ChSCh w Szczecinie: tel. 511 529 111.

Czytaj więcej o Klubach Zdrowia.

Znajdź nas na Facebooku.

red. jl

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Zachodniopomorski
Filia Szczecin
ul. Plac Mariacki 4
70-547 Szczecin

Nr konta bankowego:
31 2030 0045 1110 0000 0293 3700

Kierownik: Ewa Świątek
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 667 799 616

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij